İstanbul Modern’de Hüsamettin Koçan Atölyesi

Hüsamettin Koçan Atölyesi

İstanbul Modern, yetişkinler için her ay bir perşembe günü ücretsiz olarak düzenlediği “Sizin Perşembeniz” Sanatçı Atölyelerinde sanatçılarla katılımcıları bir araya getirmeye devam ediyor

“Sizin Perşembeniz” sponsoru Ülker’in desteğiyle düzenlenen programda bu ay, sanatçı Hüsamettin Koçan yer alıyor. Hüsamettin Koçan Atölyesi 4 Mayıs 2017 Perşembe saat 16:00- 18:00 arasında gerçekleştirilecek.

Resimlerinde doku, renk gibi öğeleri alışılmışın dışında kullanan, sanatı algılamada yeni karşılaşma önerileri yaratan sanatçı Hüsamettin Koçan’ın farklı yaratım süreçlerini ele alan atölye programında katılımcılar kısa bir söyleşinin ardından, sanatçının rehberliğinde akrilik kökenli bir tekniği deneyimleyecek.

“Sizin Perşembeniz” Sanatçı Atölyeleri;

Ülker sponsorluğunda gerçekleşen “Sizin Perşembeniz” Sanatçı Atölyeleri; sanatçıların yaratım süreçlerini ve sanatsal deneyimlerini katılımcılarla paylaştıkları atölye çalışmaları, kısa söyleşiler ve sanat uygulamalarından oluşuyor. Bu etkinliklerle ziyaretçilerini müzeyi, sanat yapıtlarını ve sanatsal üretim süreçlerini keşfetmeye davet eden İstanbul Modern, aynı zamanda sanatçıları tanıyarak, onlarla birlikte üretmenin kazandıracağı zengin deneyime kapı açıyor.

Ocak – Aralık 2017 aylarında düzenlenen etkinlik dizisi, farklı sanatçıların uygulayacağı, yetişkinlere yönelik on farklı program sunuyor.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin