fbpx

YAZILI VE GÖRSEL MATERYALLERİN TELİFLERİ VE
İÇERİKTEN SORUMLULUK

Yayına, kullanıma ve paylaşıma sunduğumuz tüm haber, araştırma, fotoğraf, video, bilgi vb. yazılı ve/veya görsel içeriklerin telifi yayıncı kuruluş ATT Limited Şirketine aittir. Sitemizde yayınlanmak üzere haber, yazı, fotoğraf ve video gönderilmesi isteğe ve tamamen gönüllülük esasına bağlıdır. Elden, e-posta, sosyal medya veya başka bir iletim aracı ile gönüllü olarak tarafımıza gönderilen haber, yazı, fotoğraf veya videolar yayınlandıklarında eğer yayım tarihinden önce özel bir sözleşme yoksa telife tabi değildir. Dolayısıyla gönüllü olarak haber, araştırma, makale vb. her türlü yazılı materyal, fotoğraf, video, resim, grafik vb. her türlü görsel materyal gönderen katılımcılar; bunlar için herhangi bir telif hakkı taleplerinin olmadığını ve olmayacağını, kendilerine herhangi bir ödeme yapılmaksızın ve sınırsız olarak kullanım ve mülkiyet hakkını yayıncı kuruluşa devrettiklerini, beyan ve kabul ederler.

Haber, araştırma, makale vb. her türlü yazılı materyal;  fotoğraf,  video, resim, grafik vb. her türlü görsel materyal gönderen katılımcılar; bunlar üzerinde üçüncü kişilerin herhangi bir hakkı bulunmadığını, kendilerine ait materyaller olduğunu, içeriklerinin doğru olduğunu, bunların gazeteistanbul’da yayınlanması nedeniyle gazeteistanbul  ve yayıncı kuruluş hakkında 3. kişiler tarafından dava/icra takibi açılması, şikayette bulunulması vb. hallerde tüm hukuki ve cezai sorumluluğun kendilerinde olduğunu beyan, kabul ve taahhüt ederler.

Haber, araştırma, makale vb. her türlü yazılı materyal; fotoğraf, video, resim, grafik vb. her türlü görsel materyal gönderen katılımcılar, bunları göndermekle, yukarıdaki şartların tamamını kabul etmiş sayılacaklarını beyan ederler.