YTONG Mimari Fikir Yarışması başlıyor

“ŞEHİRDEN UZAK” konulu 2017 Ytong Mimari Fikir Yarışması kapsamında gerçekleştirilecek Dijital Kolokyum, 15 Aralık Cuma günü saat 11.00’den itibaren canlı yayında yarışmacılar ile jüri üyelerini bir araya getirecek. Yenilikçi tarzıyla beğeni toplayan yarışmada kolokyum ortamı ile herkesin erişimine açık, şeffaf bir platform yaratılması hedefleniyor.

Yarışma jürisi, başvuru yapan projeleri yorumlayacak ve soruları yanıtlayacak. Konuya ilgi duyan herkesin erişimine açık olacak Dijital Kolokyum’a jüri üyeleri Kreatif Mimarlık Kurucu Ortağı Mimar Aydan Volkan, Brigitte Weber Mimarlık Kurucusu Y. Mimar Brigitte Weber, ODTÜ Mimarlık Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Celal Abdi Güzer, Sanatçı, Fotoğrafçı ve Akademisyen Murat Germen ve NSMH Kurucusu Mimar Nevzat Sayın katılacak.

Yarışmaya katılan projeler, kolokyum süresince yarışma web sitesinde genel erişime açık olacak. Dijital Kolokyum’u www.ytongakademi.com adresinden, Türk Ytong Facebook sayfasından ya da Youtube kanalından saat 11.00’den itibaren takip edebilir, soru ve yorumlarınızı sosyal ağlar üzerinden #dijitalkolokyum etiketiyle paylaşabilirsiniz.

Türk Ytong facebook sayfası: www.facebook.com/turkytong
Youtube kanalı: Youtube.com/TurkYtong

Venedik’te Eşsiz Mimarlık Gezisi

2017 Ytong Mimari Fikir Yarışması’nda ikinci aşama 15 Şubat 2018’de tamamlanacak. Kazanan proje sahipleri, Jüri üyeleri ile birlikte Venedik Mimarlık Bienali’ni ziyaret edecek.

 

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin