Ücretsiz Erasmus+ Eğitim Kursu

13-17 Şubat 2017 tarihleri arasında Kayseri’de düzenlenecek olan “The Star of Europe” eğitim kursu için başvurular başladı.

The Star of Europe” eğitim kursu, bir gençlik değişim projesidir. Yurt dışında gerçekleşen Erasmus+ Gençlik Programı Ulusötesi İş Birliği Faaliyetleri(TCA) kapsamındaki eğitim etkinlikleri hakkında bilgi almanız nedeniyle verilmektedir. TCA etkinliklerine başvurusu kabul edilen katılımcıların ekonomi sınıfı seyahat, vize ve seyahat sigortası masrafları kendileri ile yapılacak sözleşmeler doğrultusunda karşılanacaktır. Etkinlik süresince konaklama ve yemekleri ev sahibi ülkenin ulusal ajansı tarafından tedarik edilecektir. Katılımcıların sözleşme kapsamındaki uygun masrafları için faaliyet sonrasında tek seferde ödeme yapılır.

Etkinliğe özel bilgi:

Etkinliğin niteliği ile ilgili açıklama, hedefleri ve başvuran profilini öğrenmek için başvuru adresine gidilmesi gerekmektedir. Etkinliğe katılmaya hak kazanan katılımcıların  ekonomik sınıf yolculuk masrafları (İstanbul ili dışından katılan katılımcıların)  konaklama ve yemek masrafları Türkiye Ulusal Ajansı tarafından karşılanacaktır.

Türkiye’den 4 katılımcının gönderileceği eğitim kursu için son başvuru tarihi 3 Aralık 2017‘dir.

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin