Travelers’in 2. sezonu yarın Netflix Türkiye’de yayınlanıyor

ABC‘nin yeni dizilerinden Travelers’in 2. sezonu yarın Netflix Türkiye’de altyazı ve dublaj seçenekleri ile yayınlanıyor.

Brad Wright  tarafından oluşturulan ‘Travelers’ ABC ve Netflix’in ortak bilim kurgu dizilerinden biri olarak dikkat çekiyor.

Konu olarak bilim kurgu sevenlerin aşina olduğu 12 Monkeys’e benzeyen Travelers, günümüzden yüzlerce yıl sonrasını konu alıyor. Bu evrende insan nüfusu azalmıştır. Hayatta kalan son insanlar bir zaman makinesi keşfederler ve 21. yüzyıla geri dönerek insanoğlunu korkunç bir gelecekten kurtarmak isterler. Rastgele insanlardan oluşmuş küçük bir grup “Travelers” isimli gizlice bir takım oluşturururlar ve insanoğlunun kaderini değiştirmeyi kendilerine misyon edinirler. Bu takım; aynı zamanda takımın lideri olan FBI özel ajanı Grant MacLaren (Eric McCormack), Marcy (Mackenzie Porter) isimli engelli fakat zeki bir genç kadın, onun sosyal çalışanı David (Patrick Gilmore), Trevor (Jared Paul Abrahamson) isimli liseli bir takım kurucu, şiddete maruz kalmış Carly (Nesta Marlee Cooper) isimli bir anne ve eroin bağımlısı üniversite öğrencisi Philip’den (Reilly Dolman) oluşmaktadır.

Travelers’ın yeni sezonu 26 Aralık tarihinde (yarın) tüm dünya ile aynı anda Netflix Türkiye’de yayınlanacak.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin