Sosyal medyada bir kadının tehdit edildiği video infial uyandırdı

Türkiye Ceren Özdemir cinayetiyle sarsılırken sosyal medyada tehdit içeren video infial uyandırdı. Görüntülerde bir kadını tehdit ettiği anlaşılan Mazlum Altun isimli kişi, “Hani diyorlar ya Türkiye’de kadın cinayeti… Kadın var ya adama her şeyi, her pisliği yaptırır” sözleriyle dikkat çekiyor.

Türkiye, Ordu’da evinin önünde bıçaklı saldırıya uğrayarak hayatını kaybeden Ceren Özdemir’e ağlarken bir kadının tehdit edildiği video sosyal medyada infial yarattı. İsminin Mazlum Altun olduğu paylaşımlarından anlaşılan bir sosyal medya kullanıcısı yayınladığı videoda elinde sigara ile galiz küfürler ederek bir kadına tehditler savurduğu görülüyor.. “Sen bittin, kendini ölmüş bil” gibi tehditlerin yanı sıra kadın cinayetlerini de diline dolayan kişi, “Hani diyorlar ya Türkiye’de kadın cinayeti… Kadın var ya adama her şeyi, her pisliği yaptırır”ifadeleri sosyal medyada tepki çekti.

“Gazabımdan kurtulamayacaksın!”

Videosunda hitap ettiği kadına “Sen benim gazabımdan kurtulamayacaksın” diye göz dağı veren şahıs için sosyal medya kullanıcıları “#MazlumAltunTutuklansın” etiketi ile yetkililere çağrıda bulundu. Emniyet birimlerinin söz konusu kişi için harekete geçtiği öğrenildi.

Tehdit ettiği genç kız defalarca intihara kalkışmış.

20 yaşındaki genç bir kadını tehdit ettiği iddia edilen Mazlum Altun’un tehditleri yüzünden genç kadının defalarca kez intihara kalkıştığı da öne sürüldü. Ölümden dönen genç kadının 3 gün yoğun bakımda kaldığı da ifade edildi.


Kaynak: sondakika

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin