PlayStation filmdeki Star Wars mücadelesini gerçeğe taşıyor!

PlayStation’ın “Star Wars: Battlefront II” oyununu duyurmak için iki gencin çocukluktan başlayan Star Wars hayranlığını ve mücadelesini konu alan bir reklam hazırladı. 

“Star Wars Battlefront II – ‘Rivalry’ Live-Action Trailer” isimli kampanya kapsamında hazırlanan filmde,  çocuk yaşlardan itibaren Star Wars hayranı olan genç bir kadın ve Jedi olan bir genç erkeğin mücadelesi anlatılıyor.

Erkek, çocukluğunda Luke Skywalker’ın oyuncak figürleriyle oynarken, o zamanlar aynı yaşlarda olduğu kız ise Darth Vader kostümü giyip dolaşmayı ve çocuğa sert bakışlarıyla gözdağı vermeyi seviyor. Gençler yetişkinliğe adım attıklarında, evde PlayStation’ın başında Star Wars: Battlefront II oynayan erkek, genç kadın tarafından kontrol edilen, gerçek boyutlardaki bir AT-AT’nin saldırısına uğruyor…

Geçtiğimiz yıl ayrıca Sony Playstation için PlayStation VR adlı bir sanal gerçeklik gözlüğü geliştirmişti, PlayStation VR destekli oyunlar ile Matrix benzeri bir atmosfer yaratılarak oyunlardaki bu mücadele çok farklı bir noktaya taşınabiliyor.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin