Merakla beklenen filmlerin fragmanları yayınlandı!

0

Marvel’ın merakla beklenen filmlerinin fragmanları yayınlandı. Deadpool 2 fragmanında Justice League’e göndermede bulunuldu. 

Marvel’ın çizgi romanından uyarlanan Spider-Man‘in kötü adamı olduğu, Venom filminin ilk fragmanı yayınlandı. Venom filmi, 5 Ekim 2018 tarihinde vizyona girecek.

Marvel çizgi roman evreninin ezeli kötülerinden Venom’un beyaz perde uyarlaması olan filmde Venom’a Tom Hardy hayat veriyor. Filmde 4 Oscar adaylığı bulunan güzel oyuncu Michelle Williams bölge savcısı karakterinde karşımıza çıkarken; Katil Doğanlar, Zombieland ve son olarak True Detective dizisinde karşımıza çıkan, 2 Oscar adaylığı bulunan Woody Harrelson da filmin kötü adamlarından biri olacak. Sadece simbiyoz hâlinde yaşayabilen ve adrenalinle beslenen, girdiği vücuda Örümcek-Adam’ınkine benzer yetenekler kazandıran uzaylı organizmanın Örümcek-Adam çizgi romanlarında bolca yer bulan Eddie Brock’u nasıl etkileyeceğini hep birlikte göreceğiz.

Merakla beklenen bir başka Marvel filmi Deadpool 2’den beklenen fragman ise geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Filmin yapımcılarından gelen açıklamaya göre Deadpool 2, 1 Haziran 2018’de vizyona girecek.

Fragmanda Justice League‘de Superman‘in bıyık olayına değinen DeadPool, “Görsel efektler neden hala tamamlanmış değil? Bıyık silmeyeceğiz, alt tarafı metal kol koyacağız!” diyerek Marvel’ın rakibi durumunda olan DC evrenine bir göndermede bulunuyor.

 

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin