Kurumsal İletişim ve İtibar Yönetimi Zirvesi başlıyor

Dijital çağda kurumların itibarlarının korunması ve rekabette öne geçme stratejilerinin ele alınacağı Kurumsal İletişim ve İtibar Yönetimi Zirvesi, bu yıl 30 Kasım Perşembe günü Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall’da düzenleniyor.

Boğaziçi Üniversitesi Kurumsal Yönetim Merkezi (CCG), Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Kurumsal İlişkiler Enstitüsü işbirliği ile gerçekleştirilecek etkinlikte, değişen dünyada itibar yönetimi konusunu ele almak üzere sektör profesyonelleri bir araya geliyor. Etkinlikte değerlendirilecek konular arasında dijital çağda şeffaflığın artışı, doğal kaynakların azalması ve gelir uçurumunun günden güne büyümesi gibi gelişmeler karşısında şirketlerin kendilerini nasıl konumlandırdıkları ve itibarlarını nasıl korudukları gibi konular yer alıyor.

Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayşegül Toker’in açılış konuşması ile başlayacak olan zirve tüm gün boyunca devam edecek. Zirvenin konuşmacıları arasında BJK Başkanı Fikret Orman, Kurumsal Yönetim Merkezi Başkanı Prof. Dr. Vedat Akgiray, Kurumsal İlişkiler Enstitüsü Başkanı Atilla Demir Yerlikaya, Konda Araştırma Genel Müdürü Bekir Ağırdır, Yazar Aret Vartanyan ve şirketlerin iletişim yöneticileri de bulunuyor.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin