Küpten define yerine mobilya malzemesi çıktı

0
define

Bursa’nın İnegöl ilçesinde bir sandalye firmasının pazarlama müdürü İsmail Arslan, daha evvel tencereden sandalye çıkarmasının ardından bu kez çektiği reklam klibiyle yine sosyal medyada ilgi odağı oldu.

Birçok reklam filmi yazıp çeken İsmail Arslan, aynı zamanda bu filmlerde oynuyor. Arslan, “Daha evvel tencereden sandalye çıkardığımız filmimiz büyük bir ilgi görümüştü. Yüzlerce kişinin el emeğini, alın terini tanıtma hedefindeyiz. Böyle bir film yaptık. İnegöl’ümüz tanınsın. Verimli toprakları, köftesi ve İnegölspor’umuzla ilçemizi tanıtmış olduk.” dedi.

Arslan, “Filmimizde, topraktan define çıkarıyoruz. Küpün içerisinden altın yerine mobilya üretim malzemeleri çıkıyor. Üretmenin, meslek sahibi olmanın altından daha kıymetli olduğuna dikkat çekmek istedik. Ve aynı zamanda ülkemizde dört mevsimin yaşandığı, yer altı ve yer üstü kaynaklarının bol olduğunu anlatmak istedik. Bunları gerçek manada değerlendirdiğimizde nasıl bir define elde etmiş olduğumuzu görüyoruz. Senoryoyu kendim yazdım, güzel olduğunu düşünüyorum. Çünkü oldukça ilgi gördü” şeklinde konuştu.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin