Kitabını Al Gel Müziğe Ses Ver

Kitabını Al Gel Müziğe Ses Ver

Adana’da 7’si kadın 9 gönüllüden oluşan ‘7+2’ topluluğunun hazırladığı “Kitabını Al Gel Müziğe Ses Ver” projesi kapsamında 10 müzik grubu 2 Mayıs Salı günü Park Zirve’de sahne alacak

10 farklı müzik grubu ve sanatçının sahne alacağı “Kitabını Al Gel Müziğe Ses Ver” adlı konsere girebilmek için kitap bağışı şartı var. Giriş ücretinin 40 lira olarak belirlendiği konserde toplanan kitaplarla ihtiyaç sahibi köy okullarına kütüphane kurulacak, bilet geliriyle de okulların sınıfları ve diğer ihtiyaç duyulan donatıları düzenlenecek.

7+2 topluluğu 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde ise ‘3 Kadın 3 Portre’ isimli projeyle gündeme gelmişti. Aralarında solist, balerin, işletmeci gibi farklı meslek gruplarından gönüllülerin oluşturduğu topluluk, bu kez köy okullarına yardım için kolları sıvadı.

“Kitabını Al Gel Müziğe Ses Ver” projesi kapsamında Aktör, Electro Zober, Eren Yalçın, Ezgi Türkoğlu, Gizem Aksoy, İsmet Tümer, Marko Paşa, Mega Band, Pandora ve Plastic, 2 Mayıs Salı günü saat 19.00’da Park Zirve’de sahne alacak.

Kübra Koçyiğit

 

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin