Karısını 25 yerinden bıçaklayıp öldüren şahıs tutuklandı

Samsun’da boşanma aşamasında olduğu karısını hastanenin otoparkında 25 yerinden bıçaklayarak öldüren şahıs, mahkemece tutuklandı.

Boşanma aşamasında olduğu karısını 25 yerinden bıçaklayarak öldüren şahıs, mahkemece tutuklandı. Olay, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin otoparkında dün meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde ikamet eden Enis Adem Şahin (31), 5 yıllık evli oldukları eşi Merve Şahin (25) ile karşılıklı boşanma davası açtı. Merve Şahin’in 1 yıl önce memleketi Samsun’a yerleştiği ve taraflar arasında boşanma davasının devam ettiği, 13 Aralık’ta da duruşmalarının yapılacağı öğrenildi.

Enis Adem, Çorlu’dan Samsun’a annesinin yanında kalan 3 yaşındaki kızını görmeye geldi. Enis Adem, Merve Şahin ile otomobille dolaşıp araç içinde konuşmak için Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi otoparkına geldi. Burada ikili arasında tartışma çıktı ve Enis Adem, bıçakla eşine saldırıp kaçtı ve daha sonra da otomobilini terk etti. Hastaneye kaldırılan genç kadın ise hayatını kaybetti. Merve Şahin’in otopsi sonucu 25 yerinden bıçaklandığı ortaya çıktı.

Samsun Emniyet Müdürlüğü, Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Bürosu ekiplerince kısa süre içerisinde yakalanan Enis Adem, polisteki işlemlerinin ardından Samsun Adliyesi’ne sevk edildi. Nöbetçi mahkemeye ifade veren Enis Adem tutuklanarak Samsun T Tipi Kapalı Cezaevi’ne gönderildi.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin