Joaquin Phoenix, Joker’in setinde “tam bir baş belası”

0
Fotoğraf/mynet

77. Altın Küre Ödülleri’nde drama dalında En İyi Erkek Oyuncu ödülüne layık görülen Joaquin Phoenix, Joker setinde “tam bir baş belası” olduğunu kabul etti.

Yılın en çok konuşulan filmlerinden biri olan Joker’İn başrol oyuncusu Joaquin Phoenix, şaşırtan bir itirafta bulundu. Phoenix, Altın Küre Ödül Töreni’nde En İyi Erkek Oyuncu Ödülünü alırken, Joker yönetmeni Todd Phillips’ten ihtiyatlı bir şekilde özür diledi ve yönetmene “çok minnettar” olduğunu söyledi.

“Bana katlandığına inanamıyorum”

Tuhaflığıyla meşhur oyuncu konuşmasında Phoenix şu ifadeleri kullandı: “Todd, harika bir dost ve iş arkadaşıydın. Beni bu filmi yapmaya ikna ettin ve beni her şeyimi verip samimi olmaya teşvik ettin. Tam bir baş belasıyım, bana katlandığına inanamıyorum.”

fotoğraf/mynet
Protesto için yapımdan ayrıldığı iddia edildi

Konuşmasında ayrıca sevgilisi Rooney Mara’ya aşkını ifade eden ve Hollywood’daki şöhretine açıklık getiren Phoenix, “Genel kanının aksine durduk yere ortalığı karıştırmak istemiyorum. Ortalık zaten karışmış” dedi. Oyuncu dostlarını “bazı değişiklikler yapmaya” çağıran Phoenix, “Özel jetlerle Palm Springs’e gitmemiz gerekmiyor” diye belirtti. Bu hafta sonu Phoenix’in Joker setindeki davranışları nedeniyle ekipten bir kişinin protesto için yapımdan ayrıldığı iddia edilmişti.

“Tüm makyajını kendisi yapmak için uğraştı”

Altın Küre’den önceki bir sunum sırasında gazeteci Will Mavity’nin attığı tweet’te iddia edilene göre Phoenix “tüm makyajını kendisi yapmak için uğraştı” çünkü “dokunulmaktan hoşlanmıyordu.” Ekipte sahneler arasındaki devamlılıktan sorumlu bir kişi sonuç olarak projeyi bıraktı. Rolü için zayıf görünmek amacıyla kendini yiyeceklerden mahrum bırakan Phoenix’in, bu davranışına sebep olarak çok aç olmasını gösterdiği söyleniyor.

Kaynak: Mynet.com

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin