İstanbul’da yüreklerin ağızlara geldiği anlar

Bayrampaşa’da psikolojik sorunları olduğu ileri sürülen alkollü bir kadın metrelerce yüksekten aşağıya atlayarak intihar girişiminde bulundu.

Olay, dün akşam saat 18.00 sıralarında Bayrampaşa ilçesi Yıldırım Mahallesi 100.Yıl Caddesi üzerinde meydana geldi. İddiaya göre, psikolojik sorunları olduğu ileri sürülen alkollü kadın, 4 katlı binanın 3’üncü katında bulunan evinin balkonuna çıktı. Kadın ilk önce elinde bulunan alkol kadehini ve telefonu yere attıktan bir süre sonra balkon demirlerinin üzerine çıktı. Burada kadının intihar girişimini gören komşuları polis, itfaiye ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen ekipler ve kadının komşuları ikna için uğraştı.

Kendini balkon demirlerinden aşağıya sarkıttı

Bir vatandaşın cep telefonu kamerası ile çektiği görüntüde, kadının bir süre sonra kendisini balkondan boşluğa sarkıttığı görülüyor. Kadının daha sonra metrelerce yüksekten aşağıya kendisini bıraktığı görülüyor.
İntihar girişiminde bulunan kadını ciddi yaralar almaktan itfaiyenin açtığı büyük hava yastığının kurtardığı öğrenilirken, ilk müdahalenin ardından kadının hastaneye kaldırıldığı belirtildi.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin