İmamoğlu ve Yıldırım canlı yayınında moderatör İsmail Küçükkaya

0
Binali Yıldırım ile Ekrem İmamoğlu’nun katılacağı ortak yayın için AKP Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal ile CHP Grup Başkanvekili Engin Altay İstanbul’da, basın toplantısı düzenledi. İmamoğlu ve Yıldırım 16 Haziran 2019’da ortak canlı yayınınında karşı karşıya gelecek, moderatör ise İsmail Küçükkaya olacak. 

AKP Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal ile CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, planlanan yayın için bayram öncesi yaptıkları telefon görüşmesinin ardından ikinci kez yine telefonda görüştü. Yapılan değerlendirmeler neticesinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda ortak açıklamada Ünal, “Mutabık kaldığımız protokolü sizinle paylaşacağız. 23 Haziran seçimlerinin hayırlara vesile olmasını istiyoruz. 16 Haziran 2019 Pazar günü canlı yayında bir araya gelecek. Tüm kanallarda yayınlanacak şekilde olacak. Moderatör İsmail Küçükkaya olacak.” dedi.

Engin Altay, “Küçükkaya eşit süre ve eşit soru ilkesi şeklinde gerçekleşecek. Canlı yayın İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde yapılacak” ifadesini kullandı.

Canlı yayın için 6 maddelik protokol imzalandı
İmamoğlu rakibi Yıldırım’a başarılar diledi

6 Haziran Pazar günü saat 21.00’de @KucukkayaIsmail moderatörlüğünde sizinle İstanbul’u tüm yönleriyle konuşmaktan büyük keyif alacağım. Başarılar dilerim @BY

— Ekrem İmamoğlu (@ekrem_imamoglu) 10 Haziran 2019

Yıldırım: Bu yayının tüm İstanbullular için hayırlı olmasını dilerim

İstanbul’un geleceğini konuşmak üzere, 16 Haziran Pazar günü saat 21.00’de @KucukkayaIsmail‘in moderatörlüğünde @ekrem_imamoglu ile bir araya geleceğiz.

Bu yayının tüm İstanbullular için hayırlı olmasını dilerim.

— Binali Yıldırım (@BY) 10 Haziran 2019


Kaynak: T24

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin