“Geleceğin Söz Sahipleri” bir araya geliyor

0

“Türkiye’nin Üniversite Buluşması” sloganıyla Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Operational Research Kulübü tarafından düzenlenen ulusal öğrenci sempozyumu Genç Akademi 13’üncü kez siyaset, iş ve medya dünyasını bir araya getiriyor. 

“Türkiye’nin Üniversite Buluşması” sloganıyla 2006 yılından bu yana Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Operational Research Kulübü tarafından düzenlenen ulusal öğrenci sempozyumu Genç AKADEMİ, Türkiye genelinde 60 farklı üniversiteden, 80 farklı bölümden 1000 seçkin öğrencinin katılım gösterdiği bir aktivitedir. İki gün süren oturumlar şeklinde gerçekleşecek olan sempozyumlar dizisinde siyaset, iş, sanat, spor, medya alanlarından öncü ve lider konuşmacılar katılımcılar ile buluşmaktadır. Etkinlik dahilindeki seminer ve eğitimler sayesinde “Bugünün Söz Sahipleri” ile “Geleceğin Söz Sahipleri” bir araya gelmektedir.

Seminer, panel ve eğitimlerden oluşan iki etkinlik günü boyunca katılımcılar iş, medya ve siyaset dünyasının önde gelen isimleri ile aynı platformda yer alma şansına sahip olurlar. Önemli konuşmacılar ve büyük şirketler ile birebir iletişim kurabilecekleri bu organizasyon sayesinde katılımcılar kendilerini birçok konuda geliştirme imkanına sahip olurlar.

Genç AKADEMİ’nin bir diğer amacı ise Türkiye’nin her tarafından gelen birçok öğrenciyi bir araya getirmek ve ulusal bir ortam sağlamasıdır. Bu sayede katılımcılar elde ettikleri mükemmel dostlukların yanı sıra farklı bakış açılarını gözlemleyerek bakış açılarını genişletme fırsatı elde edeceklerdir.

Genç AKDEMİ’de bu yıl kimler yer alacak

Genç AKADEMİ bu yıl QNB Finansbank Genel Müdür Yardımcısı Hakan Alp, Doğuş Yayın Grubu Başkanı Erman Yerdelen, Bosch Ortadoğu ve Türkiye Başkanı Steven Young, Kişisel Marka Uzmanı Rüzgar Mira Okan, Seri Girişimci Hakan Baş gibi konuşmacıları ağırlayacak.

13. Genç AKADEMİ hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

23 – 24 Aralık 2017’de MEB Şura Salonu’nda gerçekleşecek etkinliğe katılmak için biletlerini BKM Express kullanarak alacak ilk 300 kişi ise yüzde 50 indirim fırsatı kazanacak.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin