Farkındalık Zirvesi 17 başlıyor

Geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen Farkındalık Zirvesi’nin ikincisi, 13 Aralık 2017 tarihinde QNB Finansbank ana sponsorluğunda İTÜ Maçka Kampüsü’nde gerçekleşecek. 

Geçtiğimiz sene büyük ilgi gören Farkındalık Zirvesi’nin ikincisi bu yılda dolu dolu geçecek.

‘Mesleki Farkındalık’ konsepti benimsenen bu organizasyonda birçok farklı sektörden önde gelen isimlerin tecrübelerinden faydalanarak kendi yol haritanızı oluşturacağınız oturumlara katılabilirsiniz. İş dünyasının liderlerinin katılımıyla gerçekleşecek oturumlarda bu şirketleri ve prensiplerini tanıyarak şirket temsilcileriyle birebir iletişim kurma imkanı yakalayabilirsiniz.

Finanstan insan kaynaklarına, denetimden pazarlamaya birçok farklı departman hakkında alanlarında lider şirketlerin sunumlarıyla bilgi sahibi olabilir ve kendi kariyerinizi şekillendirmeye başlayabilirsiniz.

Farkındalık Zirvesi 17’ oturumlarında; QNB Finansbank, PwC, Deloitte, Yıldız Holding, Unilever ve Allianz  konuşmacıları katılımcılarla buluşacaktır.

Etkinliğe, kendini geliştirmek isteyen herkes; okul, bölüm ve sınıf ayırt etmeksizin davetlidir. Etkinlik tüm katılımcılara ücretsizdir ve etkinlik sonunda en az 3 oturuma katılım gösteren herkese sertifika verilecektir.

Başvurular için https://goo.gl/T5r3GA linke tıklayarak kayıt formunu doldurabilirsiniz.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin