Çizdikleri hayalleri oyuncakları oldu 

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde Şehit Zafer İpek Özel Eğitim Uygulama Merkezi ile Mimar Sinan Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi arasındaki “Hayalini Çiz, Oyuncağın Olsun” isimli proje kapsamında özel eğitim alan öğrencilerin hayalleri gerçek oldu.

Proje kapsamında özel eğitim alan öğrencilerden öğretmenleri aracılığıyla hayalindeki oyuncakları çizmeleri istendi. Öğrenciler de çok sevdikleri ve hayal ettikleri oyuncakların resimlerini çizdiler. Öğrencilerin çizdiği resimler toplanarak Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine teslim edildi.

Okul öğrencileri çizilen resimlerin oyuncaklarını dikerek özel eğitim alan öğrencilerin hayallerini gerçekleştirdiler. Hazırlanan oyuncaklar İlçe Milli Eğitim Müdürü Servet Çetinkaya, Şube Müdürleri Mustafa Okur ve Özkan Özgümün’ün de katıldığı program dahilinde minik öğrencilerle buluşturuldu.

Resmini çizdikleri oyuncakların kendilerine hediye edildiğini gören öğrencilerin sevinçleri görülmeye değerdi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Servet Çetinkaya, bu güzel ve anlamlı projenin hazırlanıp hayata geçirilmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin