Büyükçekmece Belediyesi 2. Kitap Günleri başlıyor

Büyükçekmece Belediyesi

Büyükçekmece Belediyesi 2. Kitap Günleri, 31 yayınevi ve 3 sahafın katılımıyla 1 Eylül Cumartesi günü başlıyor.

Büyükçekmece Belediyesi 2. Kitap Günleri, Belediye Hizmet Binası avlusunda gerçekleşecek. Ünlü yazar ve yayınevlerinin katılacağı 2. Kitap Günleri, 9 Eylül Pazar akşamına kadar sürecek. Kitap Günleri’nde birçok ünlü yazar kitaplarını imzalayacak, okurlarıyla söyleşilerde bulunacak. Çok sayıda yayınevi ve sahafın katılacağı 8 gün boyunca çocuklar ve yetişkinlere yönelik çeşitli kültürel etkinlikler düzenlenirken, Trio Müzik, Salsa, Tango, Pandomim ve Jazz Gecesi etkinlikleri de kitap günlerinde yer alacak.

Ünlü isimler yer alacak

Büyükçekmece Belediyesi 2. Kitap Günleri’nde Enver Aysever, Sinan Meydan, Hanefi Avcı, Kerimcan Kamal, Bahar Feyzan, Cenk Sönmezsoy, Murat Tavlı, Saygı Öztürk, Mustafa Balbay, Tuncay Özkan, Göktuğ Canbaba, Ayşenur Arslan, Ömür Kurt, Nasuh Mahruki, Osman Balcıgil, İhsan Eliaçık ve Nebil Özgentürk gibi isimler kitapseverlerle imza günleri ve söyleşileriyle buluşacak. Ayrıca kitap günleri kapsamında Semra Atasoy yazarlık atölyesi ve İrfan Ünalan karikatür atölyesi gerçekleşecek.

Ücretsiz ulaşım hizmeti

Büyükçekmece Belediyesi, kitap günleri boyunca saat 11.00’den itibaren 2 saat arayla, TÜYAP Metrobüs Durağı ile Büyükçekmece Belediye Binası arasında karşılıklı olarak ücretsiz servis imkânı sağlayacak.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin