BursaFotoFest fotoğraf yarışması düzenliyor

fotoğraf

8. Bursa Uluslararası Fotoğraf Festivali kapsamında düzenlenen Instagram Fotoğraf Yarışması için müracaatlar başladı.

Bursa Uluslararası Fotoğraf Festivali (BursaFotoFest); Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa Kent Konseyi ve Bursa Fotoğraf Sanatı Derneği (BUFSAD) işbirliğiyle 28 Eylül–07 Ekim tarihleri arasında  düzenlenecek. Festival kapsamında gerçekleştirilecek olan, küratörlüğünü Kamil Fırat’ın üstlendiği BursaFotoFest “Ritüeller” temalı Instagram Fotoğraf Yarışması için müracaatlar başladı.

Katılımcıların Instagram üzerinden #Ritüeller2018 etiketi ile başvurabileceği fotoğraf yarışması için son tarih 7 Eylül. “Dünya’da Ritüelleri en iyi anlatan fotoğrafı çek, paylaş, kazan” sloganıyla gerçekleşen fotoğraf yarışmasına katılmak için kişisel Instagram hesabında #Ritüeller2018 hashtagi ile fotoğraf paylaşılması ve @bursafotofest Instagram hesabını etiketleyerek bu hesabın takip edilmesi gerekiyor. Katılımcılar detaylı bilgi için www.bursaphotofest.org sitesi üzerinden Instagram Fotoğraf Yarışması’nın şartnamesine ulaşabilirler.

Yarışma ödülleri

Yarışmada birinciye 3 bin TL, ikinciye 2 bin TL, üçüncüye bin TL para ödülü ve BursaFotoFest madalyası verilecek. 6 kişiye iki yüz elli TL mansiyon ödülü ve 10 kişiye de yarışma özel ödülü olarak BursaFotoFest madalyası takdim edilecek.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin