Batmanlı 7 çocuk annesi Melek Gezici’nin dramı

7 çocuklu

Batman’da yaşayan 7 çocuk annesi Melek Gezici, eşini kanserden kaybettikten sonra çocuklarına bakamaz hale geldiğini belirterek, hayırseverlerin yardım eli uzatmasını beklediğini söyledi. 

Batman Huzur Mahallesi’nde ikamet eden 7 çocuk annesi 37 yaşındaki Melek Gezici, 11 gün önce eşini kanser hastalığından kaybetti. Hiç bir geliri olmayan ve maddi imkansızlıklardan dolayı aç uyuduklarını belirten Melek Gezici, “Bizim buradaki sıkıntımız görüldüğü gibi evimiz ve çocuklarımızın durumu içler acısıdır. Eşim 11 gün önce vefat etti. Eşim hastalığıyla 2 yıldır uğraşıyordum. Eşimi İstanbul, Malatya ve Diyarbakır’a götürdüm. Bütün her şeyimi eşimin hastalığı için kullandım ama eşim kanser hastalığından kurtulmadı. 7 çocuğum var şu an evimizi geçindirecek bir çalışanımız yok. Çok zor durumdayım büyüklerimizden ve hayırseverlerden bize yardım etmelerini istiyorum.

7 aylık bebeğim var onun ihtiyaçları var, bebek maması, bebek bezi ihtiyaçlarını karşılayamıyorum. En büyük kızım 15 yaşında, hiçbir yerde çalışmıyorlar 6 kız 1 erkek çocuğum var. Hiç kimse şu an bize yardım eli uzatmıyor. Komşularımızın durumu iyi değil, onlar ancak kendilerine yetebiliyor. Bazen bir kuru ekmek veriyorlar başka bir yardım gelmiyor. Evim de şu an başıma dökülüyor 8 aydır evin kirasını ödeyemiyorum, üst üste birikmiş veremiyorum. Bazı geceler yemek olmadığından dolayı çocuklarım aç uyuyor. Bazı geceler aç yatıyoruz. Ben hayırseverlerden bize yardım eli uzatılmasını istiyorum” dedi.(İHA)

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin