ANKAmall sağlık söyleşileri Osman Müftüoğlu ile devam ediyor

ANKAmall sağlık söyleşileri Osman Müftüoğlu ile devam ediyor. Osman Müftüoğlu sağlıklı yaşamın sırlarını Ankaralılar’la paylaşacak.

Her hafta Türkiye’nin önemli sağlık otoritelerini Ankaralılarla buluşturan ANKAmall, 5 Aralık’ta Osman Müftüoğlu’nu konuk edecek.

Sağlıklı yaşam ile ilgili püf noktalarından, hastalıklardan korunmak için tüketilmesi gereken besin reçetelerine kadar birçok konuda kitaplar yazan Müftüoğlu, sağlıklı yaşam için uygulanması gereken en öncelikli konularda önerilerini anlatacak.

Tıp eğitimi sonrasında yurt dışında hücre yenilenmesi ve gençleşme çalışmaları ile de ilgilenen ünlü doktor, kitaplarında konu ettiği hayatı uzatmanın sırlarını, bütüncül sağlık yaklaşımının detaylarını da konuklarıyla paylaşacak.

Sağlık, moda, müzik söyleşileri renkli konuklarla devam ediyor                         

Hafta içi hemen her gün bir ünlüyü ağırlayan ANKAmall, hayatın içinde yer alan her konuya değinen, konusunda uzman ünlülerle ziyaretçilerinin yaşamlarına dokunmaya devam ediyor.  Sağlık, moda ve müzik alanında geçtiğimiz günlerde Ender Saraç, Ebru Şallı, Şeyda Coşkun, Atıl Kutoğlu, Raşit Bağzıbağlı, Dilek Hanif, Aysun-Ali Kocatepe, şarkıcı Özgün konuk olarak katıldıkları söyleşilerde Başkentlileri bilgilendirirken keyifli saatler yaşatmıştı. Bu hafta da 5 Aralık Salı günü Osman Müftüoğlu, 6 Aralık Çarşamba Aysun-Ali Kocatepe ve Betül Demir,  7 Aralık Perşembe günü de Özlem Süer AVM’de olacak. Söyleşiler saat 18.00’de başlayacak.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin