Adana’da bir şahıs eşini inşaat demiriyle dövdü

Adana’da bir şahıs, eşini 30 dakika boyunca inşaat demiriyle dövüp şikayetçi olmaması için de ölümle tehdit etti.

Olay, merkez Sarıçam ilçesi Orhan Gazi Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre H.Ç, aldatıldığını düşündüğü için 3 çocuğunu başka bir odaya götürdükten sonra inşaat demiriyle eşi S.Ç.’yi dövmeye başladı. Yaklaşık 30 dakika kol ve bacak kısımlarına demirle vurarak genç kadını darp eden H.Ç., daha sonra saçlarından tutup eşini yerlerde sürükledi. Kadın kocasının elinden kurtulup sokağa kaçarak bir komşusuna sığındı. H.Ç peşinden gelip şikayetçi olması halinde kadını öldüreceğini söyledi. Tehdit edilen genç kadın, komşularınca hastaneye götürülürken merdivenden düştüğünü söyledi.

Genç kadının sol kolu yediği dayaktan dolayı çatlak olduğu gerekçesiyle alçıya alındı. Vücudunun her tarafı morluklar içinde olan kadını gören ailesi ise hastane polisine başvurdu. Polis ekipleri şikayet üzerine kocayı aramaya başlarken, bir taraftan da uzaklaştırma kararı alındı.

“Daha öncede dövüyordu ama bu en şiddetlisi oldu”

Daha sonra babasının evine giden genç kadın yaşadığı anları korku dolu gözlerle anlattı. S.Ç, “Ben babamla konuşuyordum. O sırada eve geldi, bana kimle konuştuğumu sordu ben de babamla dedim inanmadı. Kendisini aldattığımı düşünerek çocukları diğer odaya koyup beni öldüresiye dövdü. İnşaat demiriyle yarım saat dövdü. Beni daha öncede dövüyordu ama bu en şiddetlisi oldu. Ben komşuma sığınıp kurtuldum. Hastanede ilk gün ölümle tehdit edildiğim için kocamın dövdüğünü söyleyemeyip merdivenden düştüğümü söyledim. Ama sonra ailem görünce gerçeği hastane polisine söyledim. Beni kocam öldüresiye dövdü, ondan şikayetçiyim en ağır cezayı almasını istiyorum” şeklinde konuştu.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin