Adalet Yürüyüşü istanbul’a ulaştı

Kemal Kılıçdaroğlu Adalet Yürüyüşü’nün 23’üncü gününde İstanbul’a ulaştı.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu İstanbul sınırına yaklaştı. Gebze’de çiçekler ile karşılanan CHP lideri, çiçekli jeste güvercin uçurarak karşılık verdi.

CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat ise  9 Temmuz’da Maltepe’de yapılacak olan adalet mitingiyle ilgili açıklama yaptı.

Yürüyüşle ilgili bilgileri paylaşan Canpolat, “Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu yarın saat 11.00 – 11.30 saatleri arasında Çayırova mevkiinde bulunan İstanbul yazılı trafik levhasının önünden geçerek İstanbul sınırlarına giriş yapmış olacak. Öğle yemeği molamızı ise yarın saat 12.00’de Pendik Şifa Mahallesi’nde bulunan bir otopark alanında gerçekleştireceğiz. Genel Başkanımız yarın yürüyüşünü Tuzlaspor Stadyumu’na yakın bir bölgede noktalayacak ve gece burada konaklayacak. 8 Temmuz Cumartesi günü ise sabah saat 07.00’de yürüyüş başlayacak ve daha sonra Pendik Batı Mahallesi’ndeki 15 Temmuz Şehitler Camii’nin yanında bulunan alanda öğle yemeği molası gerçekleştirilecek. Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu’nun 8 Temmuz Cumartesi günü gerçekleştireceği yürüyüş Kartal Dragos sahilinde sona erecek. Genel Başkanımız Cumartesi gecesi Kartal Dragos Sahili’nde hazırlayacağımız alanda konaklayacak” dedi.

 

 

 

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin