1.Uluslararası İstanbul Çay Festivali’nin biletleri satışa çıktı

0
çay festivali

Çay severleri yepyeni lezzetler keşfedecekleri keyifli bir yolculuğa çıkaracak olan 1’inci Uluslararası İstanbul Çay Festivalinin biletleri satışa çıktı

Tarihi Haydarpaşa Garında 29-30 Nisan tarihleri arasında yapılacak festivalde, farklı ülkelerden pek çok çay üreticisi İstanbullularla buluşacak.

İstanbullular bahar günlerinin keyfini Haydarpaşa Garının tarihi atmosferinde yapılacak olan 1’inci Uluslararası İstanbul Çay Festivalinde çıkaracak. Çay tiryakilerinin dünyadan farklı çayları tadabilme deneyimi yaşayacağı 1’inci Uluslararası İstanbul Çay Festivalinin biletleri satışa çıktı.

Sunay Akın’la çay kültürü sohbeti

Marmara Babil’in organizasyonuyla 29-30 Nisan tarihlerinde yapılacak festivalde, dünyanın dört bir yanından çay üreticileri yer alacak. Ayrıca uygulamalı workshop’lar, yarışmalar, konserler, DJ performanslar ve eğlence aktiviteleri düzenlenecek. Festivalin konukları arasında yer alan şair ve yazar Sunay Akın, çay kültürü üzerine keyifli bir sohbet yapacak.

‘Demli sohbetler’ blogger buluşmaları

Bu yıl ilk kez yapılacak olan Uluslararası İstanbul Çay Festivali keyifli buluşmalarla kutlanıyor. 30 Mart’ta Beşiktaş’taki Shangri La Bosphorus’ta yapılan buluşmaya sosyal medyada çok sayıda takipçisi fenomen blogger’lar katıldı. Etkinlikte çeşitli çaylar özel tadım menüleriyle sunuldu. ‘Demli sohbetler’ başlığı altında yapılan blogger buluşmaları festival başlayıncaya kadar devam edecek.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin